Maybe Someday, Colleen Hoover

sobota, 29 sierpnia 2015


  Tak, tak i jeszcze raz tak! Maybe Someday to moje pierwsze spotkanie z bestsellerową autorką Colleen Hoover i mam nadzieję, że nie ostatnie.

     Jest to książka, która wciąga bez reszty i przeprowadza za rękę po najskrytszych zakamarkach twojego wnętrza emocjonalnego. Nie pozostawi na tobie suchej nitki...
    
Styl autorki nie ma sobie nic do zarzucenia. Czyta się przyjemnie i od razu wchodzi w wykreowany przez nią świat. Bardzo zżyłam się z bohaterami i każdą najmniejszą kłótnię, przeżywałam razem z nimi.
     
    Dodatkowym plusem jest to, że nagrano soundtrack do piosenek zamieszczonych w książce. Teksty pisane przez głównych bohaterów tworzą niesamowity klimat, a my możemy czytać i słuchać jednocześnie. 
     
    Na pozór zwyczajna historia, zaskakuje na każdym kroku. Nie raz podczas czytania na miejscu bohaterów, miałam ochotę zaszyć się w kąt, bądź po prostu uciec. Pani Hoover pokazała mi, że z każdej sytuacji jest wyjście. Nawet gdy wydawało się, że gorzej być nie może, akcja przybierała inny obrót i toczyła się dalej.
    
    Jest to trudna książka, opowiadająca o dojrzewającej miłości, życiu pomimo przeciwieństw losu, a także przyjaźni, która przetrwa naprawdę wiele.
     
Gorąco polecam!
Ocena 10/10

1 komentarz

  1. Chętnie przeczytam! Widać ze książka pouczająca

    OdpowiedzUsuń

Szablon wykonany przez Tyler